phone 61 8557633

location_on Almatur Poznań
Ratajczaka 26/111, 61-815 Poznań

Klub Urwisa Polska

Kazimierz Dolny - KLUB URWISA - kolonie artystyczne

Kod: PPKD


Liczba osób:
1 osoba
Wiek uczestników:
7-12
Termin:
07.08 – 14.08.2024
Miejsce wyjazdu:
Dojazd własny
2 099 zł
Promocja Słoneczna Promocja
Cena katalogowa: 2 399 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 999 zł.


Trasa:
Kazimierz Dolny

*Opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora.
Infolinia czynna w dniach: pn.-pt. godz. 9:00-18:00, sob. 10:00-14:00


Terminy i ceny

Cena nie obejmuje: programu fakultatywnego.

 

Data Czas trwania Status Cena za osobę
Kazimierz Dolny - KLUB URWISA - kolonie artystyczne
07.08 - 14.08.20248 dniod 2 099 złRezerwuj

Program

Zakwaterowanie: 7 noclegów. Gościniec Basia, położony w cichej okolicy w dzielnicy Czerniawy. Kameralny obiekt posiada duży, zielony teren, wiatę ogniskową, boisko do siatkówki plażowej, mini-basen, pokoje 2-,3-,4-,5- osobowe z łazienkami, niektóre pokoje mają balkony. Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki). Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.  Transport: dojazd własny. Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15.000 PLN.Opieka pedagogiczna. Realizacja programu.

Kazimierz Dolny: - Kadrę stanowią: studenci, absolwenci, wykładowcy uczelni artystycznych, - Zapewniamy sprzęt do realizacji zajęć tematycznych, - Codzienne relacje filmowe oraz zdjęciowe na FB, - Bogaty program rekreacyjny - Spacery po malowniczym Kazimierzu i pobliskich wąwozach

Kolonie  artystyczne (7-11 lat)

Zapraszamy młode dusze artystyczne na kolonie do Kazimierza. Czekają na Was warsztaty artystyczne z wykorzystaniem m.in.: ołówka, węgla, tuszy czy pasteli oraz akwareli i akrylu. Na naszych zajęciach poznacie zagadnienia związane z kompozycją i perspektywą. Stworzycie nie jeden portret oraz obraz. W programie kolonii nie pomijamy również prac grupowych, które dostarczą naszym Urwisom mnóstwo zabawy oraz artystycznego doświadczenia. Nasze kolonie artystyczne będą składać się również z zajęć muzycznych. Zapoznamy się z instrumentami perkusyjnymi oraz "małymi gitarkami" czy ukulele. Podczas zajęć Urwisy będą się uczyć wzajemnego słuchania, grania do rytmu oraz ćwiczyć będą występowanie przed innymi. Zajęcia programowe będą odbywały się w wymiarze ok. 3h dziennie (podzielone na bloki). Zwieńczeniem turnusu będzie wernisaż prac powstałych podczas kolonii oraz koncert naszych młodych muzyków. Program zostanie wzbogacony zajęciami rekreacyjnymi oraz integracyjnymi. W programie kolonii między innymi: gry i zabawy rekreacyjne/sportowe, wycieczki, spacery, gry integracyjne, turniej gier planszowych, dyskoteki, ognisko, podchody i wiele innych. Zwieńczeniem turnusu będzie wernisaż prac powstałych podczas kolonii.

Zakwaterowanie

7 noclegów. Gościniec Basia, położony w cichej okolicy w dzielnicy Czerniawy. Kameralny obiekt posiada duży, zielony teren, wiatę ogniskową, boisko do siatkówki plażowej, mini-basen, pokoje 2-,3-,4-,5- osobowe z łazienkami, niektóre pokoje mają balkony.

 

Program fakultatywny

- Rejs statkiem po Wiśle do Krowiej Wyspy – rezerwatu przyrody. Cena ok. 65 PLN.

- Wycieczka do Nałęczowa. Zwiedzanie pięknego zespołu pałacowo-parkowego Małachowskich, wraz z Muzeum Bolesława Prusa i kąpiel w basenie (Spa Nałęczów) lub - opcjonalnie - zabawa w kręgielni. Cena ok. 100 PLN.

- Wyjazd na basen miejski w Puławach. Cena ok. 40 PLN

 

 

 

Informacje dodatkowe

Cena nie obejmuje: programu fakultatywnego. Program specjalistyczny kolonii będzie realizowany w wymiarze ok. 3 godzin dziennie i będzie dostosowany do wieku i  umiejętności uczestników. Zalecamy zabranie stroju kąpielowego oraz stroju i obuwia odpowiedniego do zajęć przewidzianych w programie kolonii, legitymację szkolną, plecak na wycieczki, nieprzemakalną kurtkę oraz ciepły sweter lub polar, a także czapkę z daszkiem i krem ochronny z filtrem UV. 

Wycieczki fakultatywne realizowane będą przy minimalnej ilości chętnych - 10 uczestników. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zmiany cen wycieczek fakultatywnych wynikających z podwyżek narzuconych nam przez obiekty, które będziemy odwiedzać.

Zapewniamy sprzęt niezbędnych do realizacji programu kolonii (w tym materiały artystyczne oraz instrumenty muzyczne)

Telefony komórkowe podczas naszych kolonii znajdują się w depozycie u kierownika wyjazdu. Dzieci mają możliwość z skorzystania z nich przez godzinę w ciągu dnia, pomiędzy zajęciami.

Telefon kierownika wyjazdu jest dostępny dla rodziców przez 24h/doba.


 

Miejsca wsiadania

Miasto Mapa Adres Godzina wyjazdu Godzina Powrotu Dopłata
Dojazd własnyAdres obiektu automatycznie pobierany z imprezy0,00 zł

Trasa