phone 61 8557633

location_on Almatur Poznań
Ratajczaka 26/111, 61-815 Poznań

Kursy językowe Malta

Kurs j. angielskiego - 20 lekcji po 45 min - Adult IELS

Kod: PMCO


Liczba osób:
1 osoba
Wiek uczestników:
od 16
Termin:
08.03 – 11.03.2021
Miejsce wyjazdu:
Dojazd własny

395 zł

REZERWUJ

Trasa:
Sliema

Infolinia 61 8557633 Zadzwoń

*Opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora.
Infolinia czynna w dniach: pn.-pt. godz. 9:00-18:00, sob. 10:00-14:00


Terminy i ceny

Data Czas trwania Status Cena za osobę
Almatur on-line - Kurs j. angielskiego - 20 lekcji po 45 min - Adult IELS
08.03 - 11.03.20214 dniod 395 złRezerwuj

Program

Program i świadczenia:

- 20 lekcji po 45 min (16 lekcji + 4 lekcje self study) języka angielskiego w tygodniu (poniedziałek-czwartek) w godzinach porannych (08:45-12:00) lub popołudniowych (12:00-15:15)

- Grupy o mieszanych narodowościach;

- Maksymalnie 8 studentów w grupie;

- Zróżnicowany poziom nauczania od elementary do advanced;

- Wykwalifikowani nauczyciele z certyfikatami TEFL i EFL;

- Test kwalifikacyjny; materiały edukacyjne;

- Certyfikat ukończenia kursu renomowanej szkoły IELS.

KURSY JĘZYKOWE ONLINE W RENOMOWANYCH SZKOŁACH ZAGRANICZNYCH Kurs on-line w zagranicznej szkole językowej to w obecnym czasie bardzo ciekawa alternatywa dla tradycyjnego kursu językowego. Kurs on-line odbywa się w małych grupach międzynarodowych i realizowany jest według takiego samego programu nauczania jaki obowiązuje na kursach stacjonarnych. Uczestnik w czasie zajęć językowych kontaktuje się z nauczycielem i pozostałymi uczestnikami kursu za pomocą platformy edukacyjnej udostępnionej przez szkołę. Oferta kursów on-line skierowana jest do osób, które w sposób bezpieczny i wygodny chcą rozwijać swoje umiejętności językowe poprzez kontakt i komunikację z lektorem oraz uczestnikami z innych krajów Współczesne technologie dostarczają uczestnikom wiele opcji nauki zdalnej, która może być realizowana bez wychodzenia z domu. Wystarczy tylko stabilny dostęp do internetu i komputer, tablet lub smartfon z kamerą. Kurs on-line realizowany jest przez szkołę IELS, która posiada akredytację maltańskiego Ministerstwa Edukacji oraz jest członkiem ALTO (Association of Language Travel Organisations), FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisations of Malta) i jest jedyną szkołą językową na Malcie, która zapewnia profesjonalne szkolenie dla nauczycieli posiadających kwalifikacje DELTA, co gwarantuje wysoki poziom standardów akademickich. Szkoła oferuje szeroki zakres kursów języka angielskiego dla wszystkich grup wiekowych.

Kurs j. angielskiego On-line - Adult IELS - wiek 16 +

Kurs on-line: General English
Nauka zdalna w grupach o mieszanych narodowościach. Lekcje odbywają się interaktywnie, w wirtualnych klasach i gromadzą uczniów z różnych krajów. Taka forma nauczania zapewnia możliwość wykorzystywania języka angielskiego w praktyce dzięki interakcji w grupie międzynarodowej. Zajęcia General English można rozszerzyć o lekcje konwersacyjne. Treść lekcji dostosowana jest do wieku uczestników, lekcje prowadzone są w sposób  interesujący i zabawny, obejmujący m.in. pisanie, pracę z tekstem, słuchanie, rozwiązywanie quizów, dzielenie się opiniami z innymi uczestnikami. Po zakończeniu kursu językowego uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia kursu renomowanej szkoły na Malcie.

Przykładowy program dnia (zajęcia: poniedziałek-czwartek, piątek wolny na zajęcia samodzielne lub zadania domowe):

Sesje poranne:

8:45-10:15 - 1 sesja zajęć

10:30-12:00 - 2 sesja zajęć

lub popołudniowe:

12:00-13:30 - 1 sesja zajęć

13:45-15:15 - 2 sesja zajęć

dodatkowo 4 lekcje do samodzielnej pracy + zadania domowe.

Informacje dodatkowe

Procedura i wymagania techniczne:

- Kurs przeznaczony dla grup 6-8 osobowych o podobnym poziomie j. angielskiego.

- Dostaniecie Państwo na podanego maila szczegółową procedurę zapisu, sciągnięcia aplikacji zoom i rejestracji.

- Na potwierdzenie dostępności danego kursu i konieczność przygotowania nauczyciela, przeprowadzenie ewentualnego egzaminu sprawdzającego poziom angielskiego potrzebujemy min. 48 h (po zalożeniu rezerwacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny ze swoim sprzedawcą).

- Zajęcia odbywają się: (poniedziałek-piątek) w godzinach porannych (08:45-12:00) lub popołudniowych (12:00-15:15) - Szczegółowa dostępność i harmonogram lekcji zostanie ustalona po zakupie lekcji i będzie zależna od dostępności nauczycieli i dostosowana w miarę możliwości do wymagań studentów.

- Uwaga - Minimalna liczba osób w grupie, aby grupa powstała to 6 osób.

Miejsca wsiadania

Miasto Mapa Adres Godzina wyjazdu Godzina Powrotu Dopłata
Dojazd własnyAdres obiektu automatycznie pobierany z imprezy0,00 zł

Trasa