phone 61 8557633

location_on Almatur Poznań
Ratajczaka 26/111, 61-815 Poznań

Kursy językowe Malta

Kurs j. angielskiego - lekcja indywidualna po 45 min - IELS

Kod: PMCO


Liczba osób:
1 osoba
Wiek uczestników:
od 10
Termin:
08.03 – 12.03.2021
Miejsce wyjazdu:
Dojazd własny

150 zł

REZERWUJ

Trasa:
Sliema

Infolinia 61 8557633 Zadzwoń

*Opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora.
Infolinia czynna w dniach: pn.-pt. godz. 9:00-18:00, sob. 10:00-14:00


Terminy i ceny

Data Czas trwania Status Cena za osobę
Almatur on-line - Kurs j. angielskiego - lekcja indywidualna po 45 min - IELS
08.03 - 12.03.20215 dniod 150 złRezerwuj

Program

Program i świadczenia:

- 1 lekcja - 45 min (możliwość dokupienia dodatkowych lekcji - dopłata 110 PLN (lekcja - 45 min)

- Zróżnicowany poziom nauczania od elementary do advanced;

- Wykwalifikowani nauczyciele z certyfikatami TEFL i EFL;

- Test kwalifikacyjny; materiały edukacyjne;

KURSY JĘZYKOWE ONLINE W RENOMOWANYCH SZKOŁACH ZAGRANICZNYCH Kurs on-line w zagranicznej szkole językowej to w obecnym czasie bardzo ciekawa alternatywa dla tradycyjnego kursu językowego. Kurs on-line odbywa się indywidualnie lub w bardzo małych grupach i realizowany jest według takiego samego programu nauczania jaki obowiązuje na kursach stacjonarnych. Uczestnik w czasie zajęć językowych kontaktuje się z nauczycielem i pozostałymi uczestnikami kursu za pomocą platformy edukacyjnej udostępnionej przez szkołę. Oferta kursów on-line skierowana jest do osób, które w sposób bezpieczny i wygodny chcą rozwijać swoje umiejętności językowe poprzez kontakt i komunikację z lektorem oraz innymi uczestnikami. Współczesne technologie dostarczają uczestnikom wiele opcji nauki zdalnej, która może być realizowana bez wychodzenia z domu. Wystarczy tylko stabilny dostęp do internetu i komputer, tablet lub smartfon z kamerą. Kurs on-line realizowany jest przez szkołę IELS, która posiada akredytację maltańskiego Ministerstwa Edukacji oraz jest członkiem ALTO (Association of Language Travel Organisations), FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisations of Malta) i jest jedyną szkołą językową na Malcie, która zapewnia profesjonalne szkolenie dla nauczycieli posiadających kwalifikacje DELTA, co gwarantuje wysoki poziom standardów akademickich. Szkoła oferuje szeroki zakres kursów języka angielskiego dla wszystkich grup wiekowych.

Kurs online: Lekcia prywatna j. angielskiego one to one - szkoła IELS - wiek 10 +

Lekcja - 45 min - uczeń z wykwalifikowanym nauczycielem szkoły IELS - native speaker

Lekcja prowadzona jest przez wykwalifikowanych nauczycieli (native speakers) z certyfikatami TEFL i EFL. Nauka zdalna. Lekcje odbywają się interaktywnie, w wirtualnych klasach. Taka forma nauczania zapewnia możliwość wykorzystywania języka angielskiego w praktyce. Treść lekcji dostosowana jest do wieku uczestników, lekcje prowadzone są w sposób  interesujący i zabawny, obejmujący m.in. pisanie, pracę z tekstem, słuchanie, rozwiązywanie quizów, dzielenie się opiniami z innymi uczestnikami.

Zajęcia odbywają się: (poniedziałek-piątek) w godzinach 12:30-18:00 - Szczegółowa dostępność i harmonogram lekcji zostanie ustalona po zakupie lekcji i będzie zależna od dostępności nauczycieli i dostosowana w miarę możliwości do wymagań uczniów.

Informacje dodatkowe

Procedura i wymagania techniczne:

- Dostaniecie Państwo na podanego maila szczegółową procedurę zapisu, sciągnięcia aplikacji zoom i rejestracji.

- Na potwierdzenie dostępności danego kursu i konieczność przygotowania nauczyciela, przeprowadzenie ewentualnego egzaminu sprawdzającego poziom angielskiego potrzebujemy min. 48 h (po zalożeniu rezerwacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny ze swoim sprzedawcą).

- Zajęcia odbywają się: (poniedziałek-piątek) w godzinach 12:30-18:00 - Szczegółowa dostępność i harmonogram lekcji zostanie ustalona po zakupie lekcji i będzie zależna od dostępności nauczycieli i dostosowana w miarę możliwości do wymagań uczniów.

Miejsca wsiadania

Miasto Mapa Adres Godzina wyjazdu Godzina Powrotu Dopłata
Dojazd własnyAdres obiektu automatycznie pobierany z imprezy0,00 zł

Trasa