phone 61 8557633

location_on Almatur Poznań
Ratajczaka 26/111, 61-815 Poznań

Kolonie i obozy Polska

Borne Sulinowo - obóz na patent sternika motorowodnego

Kod: ŁPOB


Liczba osób:
1 osoba
Wiek uczestników:
14-18
Termin:
30.06 – 09.07.2025
Miejsce wyjazdu:
Dojazd własny
3 849 zł
Promocja Przedsprzedaż First Moment
Cena katalogowa: 4 349 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 3 849 zł.


Trasa:
Borne Sulinowo

*Opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora.
Infolinia czynna w dniach: pn.-pt. godz. 9:00-18:00, sob. 10:00-14:00


Terminy i ceny

Podana cena imprezy zawiera obowiązkowe składki na  Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 PLN/os oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 PLN/os.
​Cena nie obejmuje: dopłaty za transport z miast w Polsce,wyszczególnionych w planie podróży.


Data Czas trwania Status Cena za osobę
Borne Sulinowo - obóz na patent sternika motorowodnego
30.06 - 09.07.202510 dniod 3 849 złRezerwuj

Program

Zakwaterowanie: 9 noclegów . Zespół Ośrodków Wypoczynkowych „Ani” i „PRL” – pokoje 3 - 4 osobowe z łazienkami i TV SAT. Kompleks ośrodków, położony jest w lesie, niedaleko jeziora Pile. 

Wyżywienie: Całodzienne (3 posiłki) w sali restauracyjnej ośrodka, śniadania i kolacje w formie buferu, obiad serwowany do stolika. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną. Wyjazd dziecka wymagającego specjalnej diety, innej niż wymienione poniżej, możliwy jest tylko po uzyskaniu zgody organizatora, najpóźniej na 21 dni przed rozpoczęciem turnusu. Dostępne diety: bezglutenowa, bezlaktozowa, wegetariańska (diety dodatkowo płatne).
Podczas zajęć poza miastem, ciepły catering. Nie dotyczy dnia survivalowego, gdzie posiłek przygotowują uczestnicy w warunkach polowych.

Transport: autokar z klimatyzacją.
Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15.000 PLN.
Opieka pedagogiczna i sportowa.
Realizacja programu 

- miasteczko położone nad jeziorem Pile, otoczone byłym poligonem wojskowym. - zakwaterowanie w kompleksie ośrodków położonych w lesie, niedaleko jeziora Pile. W bliskiej okolicy: boiska do koszykówki, piłki nożnej, siatkówki plażowej, skatepark i ścieżki rowerowe. - po intensywnym szkoleniu nie zabraknie czasu na odpoczynek i plażowanie nad czystym jeziorem. - program wspólny dla wszystkich obozów: nocne podchody, zawody w terenie, na stadionie lub w hali sportowej, zwiedzanie bunkrów Wału Pomorskiego, przejażdżka wojskowymi środkami transportu po poligonie, ćwiczenia elementów musztry, zajęcia strzeleckie, marsz z elementami survivalu, zabawy integracyjne, ogniska.

Obóz szkoleniowy na patent sternika motorowodnego
(14-18 lat)

Szkolenie przygotowujące do egzaminów na patent sternika motorowodnego (uczestnik musi mieć ukończony 14 rok życia) lub licencję na holowanie narciarza wodnego i innych obiektów pływających (banany, koła, itp.) – wymagane ukończenie 16 roku życia i posiadanie patentu sternika motorowodnego. 

Podczas trwania obozu będziesz uczestniczyć w kilkudniowym szkoleniu zgodnym z wytycznymi Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego, które zawiera teorię i naukę pływania łodziami motorowymi z silnikami 10 – 60 kM, oraz skuterem wodnym. Szkolenie kończy się egzaminem na patent sternika motorowodnego – PZMiNW. Szkolenia prowadzone są przez doświadczoną kadrę z uprawnieniami PZMiNW. 

Uczestnik musi mieć ukończony 14 rok życia, pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych oraz jedno zdjęcie. Koszt egzaminu – 150 PLN (opłata na miejscu). 

Poza szkoleniem uczestnicy wezmą udział w wycieczkach rowerowych i kajakowych oraz realizują program wspólny dla wszystkich obozów m.in: całodzienny marsz z elementami survivalu i technik musztry wojskowej. 

Program fakultatywny

Narty wodne - ok. 80 PLN/15 minut.
Paintball - ok. 90 PLN/gra.
Pakiet wodniacki: Padleboard – SUP, narty wodne (15 min), rejs motorówką, dmuchańce wodne (np. banan wodny, opona) - cena pakietu: 240 PLN.

Informacje dodatkowe

Program będzie zrealizowany w całości, a kolejność zajęć ustali kadra obozu w zależności od pogody i predyspozycji psychofizycznych uczestników. 

Konieczne są: nieprzemakalna kurtka i ciepły sweter (lub polar), strój kąpielowy, co najmniej dwie pary butów sportowych (w tym tzw. „halówki”), latarka z zapasem baterii, scyzoryk, nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem, środek na kleszcze i komary. Niezbędnym będzie strój mogący ulec zniszczeniu i z którym chętnie rozstaniecie się po zakończeniu obozu. Należy również zabrać poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną.

Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 17.15.Planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 07:45. Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 17.30, wyjazd nie później niż o godz. 07.30. 

Miejsca wsiadania

Miasto Mapa Adres Godzina wyjazdu Godzina Powrotu Dopłata
Dojazd własnyAdres obiektu automatycznie pobierany z imprezy0,00 zł

Trasa