Zielone szkoły Polska
Infolinia 61 8557633 Zadzwoń
*Opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora.
Infolinia czynna w dniach: pn.-pt. godz. 9:00-18:00, sob. 10:00-14:00
Wyjazd do Kołobrzegu to doskonała propozycja dla szkół, które chcą połączyć wypoczynek nad morzem z poznawaniem historii i atrakcji nadmorskiego miasta. Program obejmuje najważniejsze punkty regionu, w tym latarnię morską, port oraz Muzeum Oręża Polskiego, dzięki czemu uczniowie poznają zarówno morski charakter miasta, jak i jego historyczne znaczenie.
To wycieczka szkolna nad morzem, która łączy edukację, aktywny wypoczynek oraz integrację grupy. Program został przygotowany w sposób przejrzysty i zgodny z rzeczywistym przebiegiem wyjazdu.
Wyjazd spod szkoły i przejazd do Kołobrzegu. Po przyjeździe spacer po plaży oraz molo, który pozwala poczuć nadmorski klimat i rozpocząć wyjazd w atrakcyjny sposób.
Następnie zakwaterowanie w ośrodku oraz obiadokolacja. Wieczorem organizowane są gry i zabawy integracyjne, które pomagają uczestnikom lepiej się poznać i budują dobrą atmosferę na kolejne dni wyjazdu.
Po śniadaniu zwiedzanie portu w Kołobrzegu, podczas którego uczestnicy poznają pracę rybaków i marynarzy oraz znaczenie portu dla miasta.
Kolejnym punktem programu jest wejście na latarnię morską, skąd rozciąga się panorama Bałtyku i okolicy. Następnie zwiedzanie Muzeum Oręża Polskiego, gdzie uczniowie poznają historię wojskowości od średniowiecza aż po XX wiek.
Powrót do ośrodka, obiadokolacja oraz dyskoteka szkolna.
Po śniadaniu uczestnicy otrzymują prowiant na drogę, a następnie biorą udział w rejsie statkiem po Bałtyku, który stanowi atrakcyjne zakończenie wyjazdu.
Po zakończeniu programu powrót do szkoły.
⭐ port w Kołobrzegu i życie nadmorskie
⭐ latarnia morska i panorama Bałtyku
⭐ Muzeum Oręża Polskiego
⭐ spacer po plaży i molo
⭐ rejs statkiem po morzu
⭐ integracja i aktywny wypoczynek
ℹ️ Program może zostać rozszerzony o:
• Muzeum Figur Woskowych
• Ukryta Kraina – interaktywna wystawa
• Oceanarium Kołobrzeg
• park linowy nad Parsętą
• Fort Ujście
Cena wycieczki obejmuje wszystkie najważniejsze elementy organizacyjne, dzięki czemu szkoła otrzymuje przejrzystą i kompletną ofertę.
✅ transport autokarem z każdego miejsca w Polsce
✅ zakwaterowanie w ośrodku
✅ wyżywienie (2 posiłki dziennie + prowiant w dniu wyjazdu)
✅ bilety wstępów do wszystkich atrakcji
✅ opiekę pilota/animatora podczas całej wycieczki
✅ realizację programu
✅ ubezpieczenie NNW
✅ pamiątkę dla uczestników
✅ fotorelację z wyjazdu
⭐ zniżka 200 zł na kolonie i obozy Almatur
⭐ program lojalnościowy dla szkół
⭐ możliwość modyfikacji programu
⭐ dopasowanie wyjazdu do grupy
ℹ️ Program może być realizowany w różnych wariantach:
• 2 dni – wersja skrócona
• 3 dni – wersja standardowa
• 4–5 dni – wersja rozszerzona
ℹ️ kolejność atrakcji może ulec zmianie
ℹ️ program dopasowujemy do wieku uczestników
ℹ️ przed podpisaniem umowy przedstawiamy dostępny ośrodek
PRZYGODA BAŁTYCKA W KOŁOBRZEGU.PDF
ZOBACZ WSZYSTKIE OFERTY ZIELONYCH SZKÓŁ
JAK ORGANIZUJEMY WYCIECZKI SZKOLNE
KLIKNIJ I SPRAWDŹ OFERTĘ OBOZÓW I KOLONII
61 885 76 33
609 252 434
poznan@almatur.pl